NAPISALI O NAS

Porządek kluczem do sukcesu firmy

Ważnym, a często pomijanym aspektem sukcesu rynkowego firmy jest właściwa organizacja pracy. Dlatego warto odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego niektóre podmioty osiągają spektakularne efekty, a inne, choć dysponujące podobnym potencjałem, nie potrafią pokonać pewnej bariery i rozwinąć się na miarę swoich możliwości.

Czytaj więcej na:
portalnarzedzi.pl
Planowanie produkcji online „w chmurze” – ruszyło ePlaneo

To pierwszy tego rodzaju projekt w Polsce. Z usługi ePlaneo niebawem będą mogli też korzystać klienci indywidualni, którzy dzięki niej zyskają szybki i wygodny dostęp do informacji o wyrobach. W większości dużych przedsiębiorstw automatyzacja procesów produkcyjnych jest już standardem.

Czytaj więcej na:
swiat-kamienia.pl
Innowacyjne planowanie produkcji online dla branży kamieniarskiej

ePlaneo jest pierwszym dostępnym na europejskim rynku (w tym także w Polsce) projektem oferującym usługę zarządzania produkcją online przy użyciu systemu abonamentowego. To nowość na rynku z której korzystać może branża kamieniarska.

Czytaj więcej na:
kamienportal.pl
Planowanie produkcji online – ruszyło ePlaneo. Pomysł rodem z Białegostoku

ePlaneo umożliwia planowanie produkcji i odbywa się w architekturze cloud w modelu Saas, co oznacza, że aby z niej skorzystać nie trzeba instalować żadnego kosztownego oprogramowania ani inwestować w infrastrukturę teleinformatyczną. Dostęp do danych odbywa się wprost z przeglądarki internetowej, również za pośrednictwem urządzeń mobilnych

Czytaj więcej na:
podlaskie.strefabiznesu.pl
Prowadź firmę w chmurze

Optymalizacja działania firmy pozwala na oszczędności czasu oraz finansów. Na rynku pojawiła się usługa do automatyzacji procesów produkcyjnych dedykowana specjalnie branży kamieniarskiej. Platforma ePlaneo pozwala zarządzać produkcją przez Internet. - ePlaneo umożliwia planowanie produkcji bez konieczności instalowania kosztownego oprogramowania ani inwestowania w infrastrukturę teleinformatyczną.

Czytaj więcej na:
nowykamieniarz.pl
Innowacyjny pomysł na planowanie w "chmurze"

W większości dużych przedsiębiorstw automatyzacja procesów produkcyjnych to standard. Systemy usprawniają produkcję, poprawiają efektywność, obniżają koszty i skracają czas. Jednak dostępne na rynku rozwiązania są drogie. Twórcy innowacyjnej platformy ePlaneo dostrzegli niszę, oferując usługę do zarządzania produkcją online w systemie abonamentowym. To pierwszy tego rodzaju projekt w Polsce, który powstał w Białymstoku.

Czytaj więcej na:
bialystok.wyborcza.pl
Mobilne zarządzanie produkcją

Twórcy ePlaneo, czyli innowacyjnej platformy pozwalającej na zarządzanie procesem produkcyjnym online, nie spoczywają na laurach. Po sukcesach pierwszych wdrożeń przyszedł czas na kolejną funkcjonalność - aplikację mobilną, która pozwala na nadzorowanie produkcji niemal z dowolnego miejsca na świecie, przy użyciu telefonu lub tabletu.

Czytaj więcej na:
Planowanie produkcji online - ruszyło ePlaneo

W większości dużych przedsiębiorstw automatyzacja procesów produkcyjnych jest już standardem. Systemy usprawniają produkcję, poprawiają efektywność, obniżają koszty i skracają czas. Jednak dostępne na rynku rozwiązania są drogie. To powód, dla którego wciąż wiele, głównie mniejszych firm, rezygnuje z implementacji tego typu nowoczesnych narzędzi. Na rynku pojawiła się jednak innowacyjna platforma ePlaneo, której twórcy dostrzegli niszę, oferując usługę do zarządzania produkcją online w systemie abonamentowym. To pierwszy tego rodzaju projekt w Polsce.

Czytaj więcej na:
Porządkujemy firmę

Co leży u podstaw rynkowego sukcesu przedsiębiorstwa? Niszowy produkt, innowacyjne technologie, atrakcyjne ceny. Powodów można wskazać wiele. Ale wśród nich ważnym, a często pomijanym aspektem jest właściwa organizacja pracy firmy. Niby banał, a jednak warto spróbować odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego niektóre podmioty osiągają spektakularne efekty, a inne, choć dysponujące podobnym potencjałem nie potrafią pokonać pewnej bariery i rozwinąć się na miarę swoich możliwości?

Czytaj więcej na: